Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Finans

Devletimizde faaliyette olan bankalar içinde en köklü geçmişe haiz olan finans kurumlarından Ziraat Bankası, müşterilerinin yetmeyen kart limitleri için çözüm bulabilme lerine destek olmaktadır. Siz de kart limitinizin bir süre içinde yetmediğini düşünüyorsanız, bu içeriğimiz sizler için.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

Ziraat Bankası müşterilerinin kredi kartı limit artış başvurusunda bulunabilmesi için ATM’lerin, SMS servisinin, web bankacılığının, şubelerin ve telefon bankacılığını kullanılmasına müsaade etmektedir.

SMS ile kredi kartı limiti yükseltme

4747 SMS servisi ile Ziraat Bankası kredi kartı limit yükseltme işlemi yapmak isteyenler, LIMIT yazarak bir boşluk bıraktıktan sonrasında söz mevzusu kartın son 6 rakamını ve arttırılması istenen limit ile aylık net geliriyazdıktan sonrasında 4747’ye SMS göndermelidir.

Aylık net gelir ile talep edilen limit içinde da bir boşluk bırakılmalıdır. Örnek: LIMIT 450745 4000 2500. Sms ile limit artışı başvurusunda aslına bakarsak banka herhangi bir ücret almıyor fakat operatörünüz bu işlem için 1 SMS tutarı kesmektedir.

İnternet bankacılığı ile kredi kartı limiti yükseltme

Ücretsiz bir şekilde Ziraat Bankası kredi kartı limit yükseltme işlemi yapmak isteyenler ise web bankacılığını kullanabilirler. İnternet bankacılığı süratli bir limit arttırma seçeneği olsa da, bir tek web erişimi olan kişiler tarafınca kullanılabilmektedir. Bu yöntem için Ziraat Bankası web şubesine giriş yaptıktan sonrasında Kredi Kartlarım bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz.

Çağrı Merkezinden Limit Yükseltme

444 00 00 numaraları Ziraat davet merkezi vesilesiyle da kart limitinizin arttırılmasını isteyebilirsiniz. Son olarak ATM’lerin ilgili bölümlerinden ya da şahsen şubelerden müracaat yaparak da, Ziraat Bankası kredi kartı limit yükseltme talebinizin iletilmesini sağlayabilirsiniz…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limitimi Nasıl Öğrenebilirim?

Ziraat Bankası’na ilişkin bir kredi kartı ürününü kullanıyorsanız güncel limitinizi sorgulamak için pek çok kanalı kullanabilirsiniz. Bu kanalları SMS bankacılığı, web bankacılığı, ATM’ler, satın alan hizmetleri ve şubeler olarak sıralayabiliriz. Bu şekilde bir sıralama yapmamızın sebebi ise en süratli Ziraat Bankası kredi kartı limiti öğrenme seçeneğinin SMS bankacılığı olmasıdır.

Kısa süre içinde güncel kart bilgilerini almak isteyenler KKLIMIT yazıp, boşluk karakterine bastıktan sonrasında limiti bilmek istedikleri kredi kartının son 6 rakamını yazarak ileti oluşturmalıdırlar.

Örnek olarak KKLIMIT yazıp 450745 şeklinde oluşturulan SMS, bankanın kart limit sorgulama servisi olan 4747’ye gönderilmelidir. Bankayla son 6 rakamını paylaştığınız karta dair limit bilgisi kısa süre içinde tarafınıza iletilecektir.

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir