WordPress Üyelik Eklentileri

WordPress kullanan insanların büyük bir kısmı sitelerinde üyelik sistemi kullanmak istiyor. Sayısız üyelik eklentileri arasında çoğu zaman webmasterlar karar vermekte zorlanıyor. Birazdan sizlere göstereceğimiz eklentileri yüklemeden önce, wordpress üyelik sistemini aktifleştirmeniz gerekiyor. Aksi halde eklentileri yükleseniz bile çalışmazlar.

Userpro Üyelik Eklentisi

Userpro
Üyelik eklentileri arasında ilk sırada Userpro eklentisini tavsiye ederiz. Hem görsel güzellik bakımından hem de performansı bakımından son derece başarılı bir eklentidir. Userpro eklentisini kurduktan sonra, ziyaretçileriniz üye oldukları zaman, kendilerine özel profil ve sayfası olacaktır.
Bu eklentinin bir güzel yönü ise sosyal medya hesaplarından da üye girişi yapabilmeleridir. Üye olan kullanıcılar, birbirlerini arkadaşlık isteği gönderebilir, profillerine resim ve video yükleyebilir. Birçok özelliği bulunan bu eklentiyi kaçırmamanızı öneririz.

Modal Login Register Üyelik Eklentisi

Üyelik eklentileri arasında ikinci ele alacağımız eklenti de Modal Login Register eklentisidir. Bu eklentiyi etkinleştirdikten sonra ziyaretçilerinizin karşısına popup sayfa açılarak “Üye ol” “Üye girişi” seçeneği çıkmaktadır. Bu eklentiyi özel kılan da budur, popup özelliği. Giriş yapan üyeler ya da kayıt olmak isteyen ziyaretçilerinizi, istediğiniz bir sayfaya yönlendirebilirsiniz.
Bu eklentiyi kurduktan sonra Türkçeleştirme işlemini basit bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca tamamen mobil uyumlu bir eklentidir. Hem masaüstünde hem mobilde kusursuz bir şekilde çalışır. Birçok renk seçeneği ile dilediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir