WordPress Tema

İçindekiler

Wordpress’i özel kılan özelliklerden birisi de kullanıcıya sunduğu sınırsız temalar. Hangi sektörde faaliyet gösteriyorsanız, ilgili kategoriye uygun binlerce tema bulabilirsiniz. WordPress temaları ücretsiz ve ücretli olarak 2 şekilde sunulmaktadır. Ücretli temaların birçoğunda yöneticiye özel paneller yer alır. Bu paneller ile web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

WordPress tema yükleme ve kurulumu

Bir tema hoşunuza gitti ve indirdiniz. Ancak nasıl kurulacağı hakkında bir fikriniz yok. WordPress temalarını 2 şekilde kurabilirsiniz. İlk olarak admin panelinden Görünüm – Temalar bölümüne girerek, eklemek istediğiniz temayı yükleyebilirsiniz. İkinci yol olarak da FTP bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra sırasıyla public_html – wp-content- themes klasörü içerisine kurmak istediğiniz tema dosyalarını yükleyebilirsiniz.
Tema yüklerken dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Tema klasörü içinde ek bir klasör olmamalı. Bazen tema dosyalarının içinde tekrar bir tema dosyası oluyor.

Ücretsiz temalar

FlyMag Teması

Wordpress Flymag Teması
Oldukça hoş bir görünüme sahip magazin temasıdır. Birbirinden işlevsel bileşenlere sahip bu tema ile dilediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

The NewsMag Teması

Wordpress newsmag teması
Eğer siz de bir haber sitesine sahipseniz ve kusursuz bir tema arıyorsanız, The NewsMag fazlasıyla işinizi görecektir. Son yazılar, sosyal medya paylaşımları gibi birçok özelliği ve bileşene sahiptir.

Oria Teması

Oria WordPress
Gezmeyi ve izlenimlerinizi paylaşmayı seviyorsanız, Oria ile kişisel bloğunuzu çok daha cazip bir hale getirebilirsiniz.

Zillah Teması

Zillah Tema
Birçok kişisel bloga sahip kişilerin kullanmış olduğu temadır. Bloglarda kullanılmaya uygun olan bu tema ile içeriklerinizi sade bir şekilde yansıtabilirsiniz.

PhotoBook Teması

Photobook
Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız bu tema tam size göre. Eklediğiniz tüm resimler bütün ekran boyutları için uygun ve tamamen mobil uyumlu bir temadır.

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir