WordPress Haber Temaları

İçindekiler

Haber sitesi kurmak isteyenlerin her zaman ilk tercihi wordpress olmuştur. Çünkü wordpress, sunmuş olduğu sayısız haber temasıyla insanları cezbetmektedir. Kullanışlı ve göze hitap eden temaları ile birçok haber sitesi wordpress yazılımını kullanıyor. Bunlara örnek olarak Sözcü Gazetesi, CNN ve The New York Times’ı örnek olarak gösterebiliriz. Haber sitenizde wordpress kullanarak, hiçbir yazılım bilgisine sahip olmasanız bile sitenizi kolayca yönetebilirsiniz. Tema seçimi yaparken yalnızca göze hitap etmesine, güzel görünümüne bakmayın. Tema hızı, responsive olması gibi özellikleri de aramalısınız. Şimdi size en kapsamlı ve en popüler haber temalarından bahsedelim.

InterActive WordPress Haber Teması

wp haber tema
Bu temanın masaüstü hızı 90, mobil hızı ise 78’dir. Bu değerler Google Page Speed değerleridir. Bu temayı kullanırken, sayfa değiştirirken yaşadığınız hıza şaşırıp kalacaksınız. Mobil uyumlu olan bu tema, birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

NewsOnline WordPress Haber Teması

news online tema
Masaüstü hızı 92 ve mobil hızı ise 79’dur. Tamamen Seo uyumlu ve responsive bir temadır. 5 farklı tasarım biçiminden dilediğinizi kullanabilir ve istediğiniz gibi bir siteye sahip olabilirsiniz. Ayrıca reklam alanları ile reklamlarınızı kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

NewsMag WordPress Haber Teması

newsmag tema
En popüler temalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. NewsMag temasını hem haber sitelerinde hem magazin, dergi sitelerinde kolaylıkla görebilirizi. Son derece başarılı olan bu temanın masaüstü hızı 95, mobil hızı ise74’tür. 7 farklı tasarıma sahip olan bu tema aynı zamanda responsive özelliğine de sahiptir.
Wordpress yazılımını kullanan birçok gazete, haber kanalı mevcut. CNN ve Sözcü Gazetesini örnek olarak verebiliriz. Siz de haber sektöründe isim yapmak istiyorsanız, üzerinde durmanız gereken en önemli husus temadır. Göze hitap eden, işlevsel ve hızlı bir temayla sizlerde kısa süre içerisinde büyüyerek internet ortamında marka olabilirsiniz.

Valenti Teması


Haber siteniz varsa mutlaka hızlı olmalı. Valenti teması da hız bakımından mükemmel bir tercih olacaktır. %95’lik bir hıza sahip olan bu tema ile hız konusunda problem yaşamazsınız. Bunun dışında tamamen mobil uyumlu bir temadır. Ayrıca sunduğu birçok bileşen ile de web sitenizi zenginleştirebilirsiniz.

Flex Mag Teması


Görsel güzelliği ve sunumu bakımından son derece başarılı bir haber teması. Responsive olan bu tema ile birçok slider ekleyebilirsiniz. Dilediğiniz takdirde manşet özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Flash News Teması


Mobil uyumlu olan bu tema ile haber sitesinin dışında magazin içeriklerine sahip web sitelerinde de kullanabilirsiniz. 12 adet ek bileşen ile haber sitenizi zenginleştirebilirsiniz.

Nadia Teması


Haber siteleri için görsel güzelliğin yanında işlevselliği de önemlidir. İşte Nadia teması da bu iki olmazsa olmaz özelliği size sunuyor. Mobil uyumlu olmasının yanında tamamen SEO uyumludur.

Sense Teması


Muhteşem bir görsel güzelliğe sahip haber teması olarak karşımıza çıkıyor. Slider ve birçok bileşeni ile hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan dilediğiniz haber sitesini tasarlayabilirsiniz. Sense teması mobil uyumludur.

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir