WordPress Duyuru Eklentisi

WordPress duyuru eklentisi ile önemsediğiniz bir konuyu ya da bir haberi, ziyaretçilerinize kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Sitenizin ana sayfasına ekleyeceğiniz bu duyuru eklentisi, içeriğinizin ya da haberinizin ön planda kalmasını sağlayacaktır. Duyuru eklentisinin birtakım özelliklerinden bahsedecek olursak:

  • İçeriği ya da bir haberi, kullanıcılarınıza kolay bir şekilde aktarabilirsiniz.
  • Duyuru bölümünü, kendi zevkinize özgü tasarlayabilirsiniz.
  • Yapacağınız duyuruya ayrıca link ekleyerek ziyaretçilerinizin kolayca o bağlantıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Şimdi eklentimizi açıklamaya geçebiliriz.

Wp Notification Bars Eklentisi

İlk olarak dikkat çekici bir özelliğinden söz edelim. Bu eklenti tamamen mobil uyumludur ve kesinlikle site hızınıza en ufak bir etkisi yoktur. Ayrıca bir parantez açalım, ücretli bir eklentidir ve satın almak için Mythemeshop adresine gitmeniz gerekmektedir.
WordPress Notification Bar
Bu eklentinin bir diğer özelliğine geçecek olursak, web sitenize nereden ziyaretçi gelirse gelsin, her birine farklı duyuru gösterme imkanına da sahipsiniz. Örneğin arama motorlarından gelen kullanıcılara x duyurusunu, backlinklerden gelen kullanıcılara y duyurusunu gösterebilirsiniz. Bunun yanında, duyuruların sitenizde hangi sayfalarda gösterileceğini de siz belirleyebiliyorsunuz.
Dilerseniz duyuruları yalnızca mobilden gelenler için gösterebilir, ziyarretçilerinize bildirim gönderme sıklığını ayarlayabilirsiniz. Görüldüğü üzere bir duyuru eklentisinden fazlası var. Saymakla bitmeyecek olan bu özellikleri mutlaka denemelisiniz. Şunu da belirtelim, yukarıda ücretli bir eklenti olduğunu vurgulamıştık. Ücretli olması vazgeçmenize neden olmasın. Çünkü bu eklentiye yıllık sadece 9 dolara sahip olabilirsiniz.

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir