WordPress Canlı Destek Eklentisi

E-ticaret siteleri ya da hizmet, ticaret sektörlerinde faaliyet gösteren kişiler için vazgeçilmez bir unsur varsa o da canlı destektir. Ziyaretçileriniz, satın almak istediği bir ürün için desteğe ihtiyaç duyabilir. Bu soru ve görüşleri de kusursuz olarak sağlamak için canlı destek ile hizmet vermeniz gerekir. Yapılan araştırmalara göre canlı destek ile hizmet veren e-ticaret

nChat Canlı Destek Eklentisi

Canlı destek eklentileri arasında en çok tercih edilenlerden biri de nChat eklentisidir. Ayrıca canlı destek eklentileri arasında en çok yüklenen eklentilerin başında geliyor. nChat eklentisini aktifleştirdikten sonra ziyaretçiler belli bir süre sitenizde kaldıktan sonra birden sağ alt köşede kendini gösteriyor.
canlı destek
Belirtmek gerekir ki nChat ücretli bir eklentidir. Tek seferlik bir ödeme ile ebediyen eklentinin lisansına sahip olabiliyorsunuz. Harika tasarımlı ve bol özelliği ile insanların ilgisini çekmeyi başaran ender eklentilerdendir.
Sitenizde editörler var ise ve müşterilerinizle editörler muhattap oluyorsa, içiniz rahat olsun. Çünkü bu eklenti ile tüm konuşmalar kaydediliyor ve dilediğiniz zaman kontrol edebiliyorsunuz. Müşteri memnuniyeti adına harika bir özellik.
İleti yazarken “yazıyor” şeklinde görülmesi ve her ileti geldiğinde sesli uyarması gibi sayısız birçok özelliğe sahiptir. Canlı destek eklentisinde ne arıyorsanız hepsini nChat eklentisinde bulabilirsiniz.

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir