Web Tasarım, grafik tasarım ve web yazılımın birleştirilmesiyle elde edilir. Web sitesi, bir tasarımın, tarayıcılarda interaktif şekilde çalışacak hale getirilmesine denir. Kişi yada kurumlar bu hizmetten yararlanabilir.. Kaliteli site üretimi bir çok farklı beceri, deneyim ve disiplini kapsar. 

Mobil uyumlu web tasarım

On yılı aşkın deneyimle, ileri teknoloji, tüm cihazlarla uyumlu web tasarım ve yazılım hizmetleri.

"İleri profesyonellikte, tek kişilik kadro. Tüm web ve web reklamcılığı ihtiyaçlarınız için buradayım."
Bertan Uzun
Webmaster

sanatsal tasarımlara sahip web siteleri

Benim için sanat her zaman ticaretin önünde olacaktır. İlgilendiğim web tasarımlarının sanatsal yönünün kuvvetli olmasına önem gösteririm. 

İstanbul'dayım

gelişmiş kullanıcı deneyimi

Veriye dayanan kullanıcı deneyimi, dönüşüm ve yüksek hızlı web siteleri. Düşük bant genişliği kullanımı, bakım kolaylığı, yüksek SEO uyumluluğu. 

Rakiplerinizden iyi.

stratejik aşamalarla ilerleme

Web sitelerini; araştırma, planlama, geliştirme, tasarım, iletişim, panel yönetimini planlamak ve sürekli testlerle yaparak ilerliyorum.

Sınırsız teknik destek

14 Yıllık web tasarım deneyimi.

Gerçek Zamanlı İstatistikler

İlgilendiğim sitelerin geneli her ay büyüyor. Bu noktada şeffaf şekilde istatistik almanızı da sağlayacağım.

Sınırsız Dil ve İçerik

Siteye tarafınızdan eklenecek herhangi bir dil ve içerik için ücret almıyorum. Sınırsız kullanım hakkı.

Temiz Kod Yapısı

Sitede veya arka planda gereksiz herhangi bir öge olmamasına özen gösteriyorum. Kullanılmayan kodları sitede barındırmıyorum.

İnanılmaz Duyarlı

İlgilendiğim sitelere sürekli cihaz, tarayıcı, bot ve W3C standartları testlerini gerçekleştiriyor ve sorunları gideriyorum.

Müşteri Yaratımı

Artık sadece web sitesi yapmakla bitmiyor, web sitesinin doğru kişilerce bulunabilir olması web sitesi yaptırmaktan çok daha önemli oldu.

Kullanılması Kolay Siteler

Yöneticiler, çalışanlar yada siteye erişim sağlayan herhangi bir kullanıcının çok rahat kullanabileceği siteler elde ediyorum.

Güzel bir web sitesi yapın

Hayalinizdeki web sitesini yaptırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Web Tasarımın Tarihi

Tim Berners-Lee 1989 yılında Cern’de çalıştığı zaman, World Wide Web olarak bilinen köprü metin projesi oluşturmayı önerdi. 1991-1993 yılları arasında WWW doğdu. Bu tarihlerde yalnızca metin içeren sayfalar basit bir tarayıcıyla görüntülenebildi. 1994’te yine WEB’i yaratan Tim-Berners-Lee tarafından W3C isminde web standartları ve protokollerini belirleyen bir kurum ortaya çıktı. W3C bugün webin standartlarını belirlemeye devam ediyor.

Araçlar ve Teknolojiler

Bir web sitesi temel olarak HTML ile yapılır ve CSS ve JavaScript ile görünümü ayarlanır. Bugün JS o kadar gelişmiş bir dildir ki arka yazılımı da yönetebilir. Arka planı yönetmek için dünyada en çok tercih edilen dil PHP’dir.

Web Tasarım Ajansları

Listemizde İstanbul’da ve böylelikle Türkiye’de en iyi web tasarım ajansları yer alıyor.

PortalGrupPortalGrup
Uzman kadrosuyla, pazarlama teknolojileri konusunda uzman olan kuruluş, 2007’den bu yana hizmet veriyor. Portal Tasarımı ve Yönetimi, Dijital Pazarlama, Pazarlama Otomasyon Sistemleri ve yönetimi de dahil olmak üzere 365 derece web yazılım hizmeti veriyor.

Yeşilce Mahallesi Doğa Sokak Kökten Plaza No:6 Kat:3 Seyrantepe Kağıthane / İSTANBUL / TÜRKİYE +90 (212) 279 42 42

 

 


Mediaclick
MediaClick
2013 yılından bu yana dijital iletişim hizmeti veren bir ajanstır. Kurumsal ve Mobil Web Tasarım, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Web Yazılım, ve Dijital pazarlama kategorilerinde hizmet veriyor. Sitelerinde 16 Altın Örümcek, 8 W3 Award, 5 Communicator Awards ödüllerine sahip olduğu görülüyor.

Libadiye Cad. Somuncu Baba Sk. No: 50/2 34704 Ataşehir İstanbul / TÜRKİYE +90 850 811 25 30

 


GrimorGrimor
Web Tasarım, E-ticaret sitesi, Web Hosting, Google Ads, SEO, Kurumsal Kimlik kategorilerinde hizmet veriyor. Yıllardır takip ettiğim, kalite anlayışına sahip bir firmadır. Sektörde çok iyi referanslar elde etmiş bir şirkettir. 2004’ten beri bu alanda hizmetler üretiyor.

Büyükdere Cd. Hayat Apt. No:28 K:1 D:2 Mecidiyeköy 34394 İstanbul – Türkiye telefon +90 (212) 272 46 00

 

 

 


Webstudio AjansWebStudio Dijital Ajans
Mobil uyumlu web tasarım, logo tasarım, web yazılım kategorilerinde uygun fiyatlarla çözüm üretiyor. Sitesinde göründüğü kadarıyla minimum 8 kişilik ekibe sahipler.  Sitelerinden detaylı referanslarını inceleyebilirsiniz.
Küçükbakkalköy Mahallesi, Fevzi Paşa Caddesi, Hasan Paşa Sokak, No:1, D:5, 34750 Ataşehir / İstanbul Telefon: +90 216 469 2011