Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi Başvurusu

Finans

İçindekiler

Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacağınız ürün alışverişlerinizde kredi fırsatından yararlanın, taksitli alışverişin tadını doyasıya çıkarın. Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacağınız elektronik alışverişlerinizde, 3 ay, 6 ay, 10 ay ve 12 ay taksitli faizsiz kredi imkanı sunuyor.

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi

Fibabanka ile Vatan Bilgisayar içinde meydana getirilen anlaşmayla beraber Vatan Bilgisayar üstünden almak istediğiniz elektronik cihazlarınıza hususi krediyi Fibabanka sağlamaktadır. Bilhassa cep telefonu reyonlarında bulunan birbirinden yeni modelleri peşin almak yerine taksitli almaya ne dersiniz?

Vatan Kredi Başvurusu

  • Başvurmak için VATAN boşluk T.C. kimlik numaranızı 3422’ye gönderebilirsiniz.
  • SMS ile onayınızı aldıktan sonra, herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına giderek seçili markalar arasından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.
  • Tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınız için bize 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Kredi taksit ödemelerinizi; Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımız, Çağrı Merkezimiz ve tüm şubelerimizden hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Bankamızdaki kredi hesabınıza para transferi yaparak ve Vatan Bilgisayar mağazalarında yer alan ödeme noktalarından da ödemelerinizi yapabilirsiniz.

*Cep telefonu alımlarında 3.500 TL’ye kadar 12 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.
**3.500 TL üzeri cep telefonu alımlarında 3 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.
***Bilgisayar ve tablet alımları 6 ay taksit ile sınırlıdır.

Vatan Bilgisayar Kredi Ödemesi Nasıl Yapılır?

Vatan Alışveriş Kredisi taksit ödemelerinizi mobil ve internet bankacılığı kanallarımızdan yapabileceğiniz gibi bankamızdaki kredinizle ilişkili hesabınıza ait IBAN’a, kendi adınız ve soyadınızı belirterek kredi taksit tarihlerinizde EFT yaparak ya da tüm Vatan Mağazaları’nda yer alan kasalardan hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kredi hesabınıza ait IBAN’ı öğrenmek için 444 88 88 Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredi Başvurusu

Vatan Bilgisayardan kredi ile cep telefonu almak isteyen müşterilere hususi Fibabanka’nın sunmuş olduğu düşük faizli kredi türü yardımıyla sizlerde taksit seçeneği olmayan elektronik cihazları alırken taksit yaptırabilirsiniz.

Fibabanka’nın Vatan Bilgisayar ile yapmış olduğu antak kalma doğrultusunda müşterilerin SMS kanalıyla yapacakları kredi başvurusundan derhal sonrasında Fibabanka çekmek istediğiniz kredi miktarını anında Vatan Bilgisayara bildirerek siz değerli ziyaretçilerimizin almak istediği elektronik eşyaları almasına imkân vermektedir.

Bunun yapmanız ihtiyaç duyulan cep telefonlarınızın SMS kısmına büyük harfler ile “VATAN” boşluk Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numaranızı yazmanız ve SMS’i 3422’ye göndermeniz kafi olacaktır.

 

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir