Twitter Takipçi Arttırma Yolları

Twitter Takipçi Arttırma

Twitter takipçi arttırmanın en etkili yollarından birisi, paylaşımlarınızın ilgi çekici, insanların bilgisayar başında olduğu saatlerde yapmaktır. Bu gibi planlamalar size herhangi bir bütçe harcatmayacak ve organic takipçi sağlayacaktır. Sürekli etkileşim kurulan hesaplar, Twitter önerilerinde de çıkacaktır. Etiket, görsel kullanımından kaçınmayın. Bu sayede Twitter arama motorunu kullanan kullanıcılar arasında da etkileşiminiz artar. Bir gönderi yaptığınız zaman başka bir kullanıcıyı etiketleyebilirsiniz. Bu size kazanım sağlar. Ama karşıdaki kişinin kazanımlarını da boşa çıkartacak etiketlemeler kullanmayın.

Çeşitli yöntemlerle takipçi satışı yapan web siteleri de bulunmaktadır. Bu sitedeki hesapların bot mu yoksa gerçek kullanıcılar mı olduğunu da bilmek gerekir. Gerçek kullanıcılarda büyük bir yüzde ilerde size takip etmeyi bırakacaktır. Bot hesaplarda ise böyle bir durum yoktur. Ama Twitter ara sıra, bot hesapları engelleyen algoritmalar yayınlamaktadır.

Twitter’a reklam vererek de size takip eden kullanıcıların sayısını arttırabilirsiniz. Bu organic büyüme sağlamaz ama hemen büyüme sağlar.

Influencer yani fenomenlerle anlaşarak, hesabınızı retweet etmesini sağlayabilirsiniz. Yine organic bir büyüme olmayacak ama hızlı bir büyüme olacaktır.

Sosyal medya ödül kampanyaları düzenleyebilirsiniz. Hesabınızı takip eden kullanıcılar arasında yapacağınız çekilişler ile kullanıcılara sürekli hesabımı takip et mesajını verebilirsiniz.

 

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir