Dijital Reklam Ajansları – İstanbul

İstanbul’da yer alan Dijital Reklam ajansları listesi. Profesyonelliği ve kalitesi kanıtlanmış ajansların iletişim bilgileri yer alıyor.
Detroit Digital
Sektöre 2014 yılında, İstanbul’da “Merhaba” diyen ajansın kurulma kararı 2013 senesinde Detroit’te alınmıştır. Temellerinin atıldığı şehrin ismini almış ve günümüzde de hala aynı isimle hizmet vermektedir. İki kişi olarak hizmet vermeye başlayan ajans, savunduğu “tutkuyla üretmek” görüşünün peşinden giderek yeni ekipler kurup, kurulduğu şehri, çalıştığı kurum ve bireyleri her zaman saygıyla selamlamıştır. Detroit, dijital merkezli olup 360 reklamcılık hizmeti veren bağımsız bir yaratıcı ajanstır. Fikirleriyle, markalarına ekonomik alanda kalkınma; pazarlama alanında estetik bir duruş kazandırmayı amaçlamıştır. Markaların ihtiyaçlarını güçlü fikirlerle karşılamak için çalışırken, kurumun dinamik çıkarlarını da göz önünde bulunduran yaratıcı beyinlerden oluşmuş bir ekiptir. İyi fikirlerin uzun vadede iyi geri dönüş getireceğine inanan, markalarının pazarlama atmosferinde kalıcı bir yer edinmesinin tohumlarını eken reklam ajansı. Entegre pazarlama iletişiminin peşinde koşmanın doğruluğunu savunmakla birlikte, Türkiye’de bağımsızlığını koruyan ve yerel değerlere global perspektiften bakabilen türden projelerin izini süren bir ideolojiyi benimsemiştir. Marka – ajans ilişkisine samimi bir boyut kazandırmak, bölünmüş ajans yapısını merkezleştirme amaçlı iş ortaklıkları peşindedir. Tam servis pazarlama hizmeti veren ajans, bir markanın teknoloji, strateji, tasarım, prodüksiyon ve dijital süreçlerinin korunması ve istikrarlı bir şekilde geliştirilebilmesi adına, yönetimin tek kalemden çıkması gerektiği görüşünü korumaktadır.
Levazım Mahallesi Yazgülü Sokak, Aydın Sitesi 1. Kısım C/4 Blok Daire 51, Beşiktaş 34340 – +90 212 217 26 98
BRD ADWORKS
BRD, reklam denince bir markanın ihtiyacı olan ve akla gelebilecek her şeyi yapar. Branding çalışmaları, TV reklam, radyo spotu, gazete ilanı, katalog, logo, slogan, web tasarım, yazılım, banner, dijital medya planlaması, sosyal medya stratejileri, interaktif projeler, sosyal medya hesap yönetimi, uygulamalar, oyunlar ve daha birçok şey.
İcadiye Bağlarbaşı Cad. No:31/1 Altunizade / Üsküdar 0216 422 83 95 – 96
Reklam5
Reklam5, 2008 yılında İstanbul’da kurulmuş bir dijital pazarlama ajansıdır. Kullanıcı deneyimi, dönüşüm, dijital pazarlamada aktif optimizasyon konularına odaklanmış ve deneyim kazanmış ekip, Türkiye ve dünyada, yaratıcı projeler ve dijital pazarlama stratejileri kurgular, geliştirir ve yönetir. Reklam5 aynı zamanda, 2011 Yılından bugüne SocialBakers’ın Türkiye’deki Trusted Partner’larından biri ve Salesforce Marketing Cloud’un Türkiye’deki tek Partner’idir.
Esentepe Mah. Büyükdere Caddesi Onur İş Hanı No:118 Kat:4 Şişli İstanbul 34394 Türkiye – +90 212 356 21 66
Diverseffect
Diverseffect, dijital medya deneyimlerinin içinde kimliğini edinmiş tam hizmet reklam ajansıdır. Kurulduğu 2011 yılından bu yana dünya çapında ve ulusalda farklı sektörlerde adını duyurmuş birçok marka ile iş birliği yapmış, çalıştığı markaların geleneksel ve dijital medyadaki tüm iletişim çalışmaları için bütünleşik pazarlama iletişimi stratejilerini kreatif yaklaşımlarla üretmiştir.
Ortabayır Mah. Talatpaşa Cad. No:19 D:21 Levent / İstanbul – 0212 335 27 40

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir