PR Ajansları – Istanbul

PR

PR Ajansı Nedir ve Ne Yapar? Halkla ilişkiler ve reklam kanalları birleştirilerek, müşteri sadakatini ve itibarını arttırmak için çalışır. Dijital kanallara yönelik hizmet üretenler ise Dijital Pr Ajansı ismini alır.

Manifesto PR Ajansı

Kurum ve markalara iletişim danışmanlığı alanında hizmet veriyor. Marka iletişiminden, medya iletişimine ve kriz yönetimlerine kadar iletişim başlığı altında her konuda uzman kadrosuyla hizmet veriyor. Uzman olduğu kategoriler: İtibar Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Lider İletişimi, Konu Yönetimi, Sponsorluk İletişimi, Finansal İletişim, Marka Yönetimi, Marka İletişimi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Kriz Yönetimi, Kurum İçi İletişim, İlişki Yönetimi. Manifesto: Yurtiçi ve Yurtdışında bir çok müşteri ve deneyim elde etmiştir.
Manifesto PR Ajansı kurulduğu günden itibaren kendi alanında denenmemiş yolları deneyen, klasik söylemle ifade etmek gerekirse ‘ilkleri yapmaya’ gayret eden, ortak zekasını ve bilgisini ‘neyi, nasıl farklı yapabiliriz’ konusuna yoran bir anlayış taşıdı. Manifesto PR ajansının yanı sıra Event Departmanı ile kurum ve markalara etkinlik hizmeti verir. Basın toplantısından gala yemeğine, konferans organizasyonundan road-showlara dek markaların gereksinim duyduğu her türden etkinlik çözümleri için, geniş bir kadroyla çalışır.
Manifesto Kreatif kurum ve markalara görsel iletişim hizmeti verir. Kurum ve marka kimliği yaratımından reklam kampanyası tasarımına, sunum hazırlığından süreli yayın tasarımına dek markaların ve kurumların yaratıcı fikirlere ihtiyaç duyduğu her noktada, Manifesto Kreatif çözüm sunar.
Adres : Etiler Mahallesi Derince Sokak Güner Apartmanı No:4 D:5 Etiler – Beşiktaş İstanbul Tel : 0 212 352 91 91

F5 İletişim Yönetimi

F5 İletişim Yönetimi, iş ortaklarına entegre iletişim hizmetleri sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. PR alanında başarı için yenilikçi ve farklılaşan fikirlerin önemine inanan F5 ekibi, proaktif bakış açısıyla dikkat çeken yeni nesil bir ajans. Medya, ajans ve kurum alanlarında tecrübeli uzman danışman ekibiyle sektöründe oldukça deneyimli olan F5, iletişim çalışmalarının verimliliğe dönüşmesi için butik anlayışla hizmet sunabilmenin önemine inanıyor. F5 Dijital, ilk aşamada markaların dijital stratejilerini belirliyor. Sosyal medya içerik ve reklam yönetimi, internet reklamları, web sitesi ve blog tasarımı, içerik oluşturma, mobil uygulama geliştirme başta olmak üzere tüm dijital iş süreçlerinde size yaratıcı ve etkili çözümler sunmaya odaklanıyor. Yaratıcılık gerektiren tüm tasarım ve uygulama aşamalarını ürün, hizmet ve markanın iş hedeflerine göre etkin ve etkili biçimde yönetiyor. F5 Etkinlik, yenilikçi bakış açısı, proje üretkenliği ve titiz yaklaşımıyla zihinlerde iz bırakan etkinliklere imza atmak hedefiyle çalışıyor. Şirketinizin kültürünü, markanızın kimliğini daima odağına alarak farklılaşan yenilikçi yaklaşımlar ortaya koyuyor. Etkinliklerde koordinasyonu ve sorumluluğu üstlenir ve etkinlik kurgusu ile yönetimi konusunda tecrübeli ekibiyle hayallerinizdeki senaryoyu kaleme alır. Bu senaryoda siz, ürün veya hizmetiniz başroldedir.
Adres: Acıbadem Mahallesi Çeçen Sokak Akasya Sitesi, Kent Etabı A Kule Blok, Kat: 28 D: 168 – Üsküdar / İstanbul Telefon: (0216) 349 40 43

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir