Olmazsa Olmaz WordPress Eklentileri

Siber Suç

Wordpress yazılımı kullananlar genelde gerekli gereksiz birçok eklenti indirmekteler. Belli bir noktadan sonra bu eklentiler sitenizde sorunlara yol açmakta ve site hızınızı ciddi manada düşürmektedir. Bu sebeple gerekli eklentiler dışında pek fazla eklenti indirmeniz sizlerin zararına olacaktır. Olmazsa olmaz wordpress eklentileri listesini sizler için hazırladık.
wp eklentileri

En İyi WordPress Eklentileri

yoast seo
Yoast Seo/All in One Seo: WordPress kullanıp da makalelerinizi Seo’ya uygun bir şekilde yazmamak olmaz. Bu yüzden Seo açısından en iyi 2 eklenti bu şekilde. İçerik yönetimi dışında site haritası gibi birçok ekstra özelliğe de sahip olabilirsiniz bu eklentilerle.
Wp Fastest Cache: Cache eklentileri, site hızınızı maksimum seviyeye çıkaran önbellekleme eklentileridir. Birçok cache eklentisi olmasına karşın en kolay kullanımı ile Wp Fastest Cache 1 adım önde. Bu eklenti hakkında yazmış olduğumuz yazıy0 “Wp Fastest Cache” buradan ulaşabilirsiniz.
Akismet: Sitenizdek içeriklere gelen istenmeyen yorumları bu eklenti ile engelleyebilirsiniz.
Simple Tags: İçeriklerinize link vermek için en başarılı eklentilerden bir tanesi. Dilerseniz otomatik linklemeyi aktifleştirerek, etiketleriniz otomatik olarak linklenir.
WP Smush: İç Seo konusunda olmazsa olmaz eklentiler arasında yer alıyor. Bu eklenti ile resimlerinizi optimize ederek, site hızınızı ciddi ölçüde arttırabilirsiniz.
Redirection: Search Consol’da çıkan 404 hatalarını bu eklenti sayesinde farklı URL’lara yönlendirerek bu hatalardan kurtulabilirsiniz. 301 yönlendirmeleri konusunda son derece başarılı bir eklenidir.

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir