İçeriğe geç

Hakkımda

Web profesyonelliğine 2006’da Classic ASP siteler yazarak başladım. Ocak 2007’de Google Pagerank sorgulama sistemi yazdığımda SEO’nun mantığını öğrenmiştim. İlk kurumsal SEO müşterim 2009 yılında Ankara’da bir yazılım firmasıydı. O tarihlerden itibaren hayatımı dijital pazarlamadan kazanmaktayım. Şuanda Türkiye’nin en iyi pazarlama teknolojisi şirketinde tam zamanlı çalışıyorum.

Crunchbase algoritmasına göre dünya çapında en iyi SEO uzmanları arasında. R10.NET üzerinden 257 kişiye verilen 290 ticarette %100,0 olumlu ticaret puanı sahibi.

Yetenekler: Dijital Pazarlama ve PR, Teknik SEO ve SEM Yönetimi, Dönüşüm Optimizasyonu, A/B Çok Değişkenli Test, YouTube SEO, Website Analizi, Data Madenciliği, WordPress, HTML, PPC Kampanyaları Yönetimi, Site Hızı Arttırma.

Kullanılan Araçlar: Google Search Console, Google Tag Manager, Google AdWords, Google Analytics, Google Optimize, Similarweb, Google Keyword Planner, Google PageSpeed Insight, Yandex.Webmaster, Bing – Webmaster Tools, SEMrush, Ahrefs, Moz, Ryte, All in SEO, Screaming Frog, Notepad++, Excel, Powerpoint.

Çalışılan markalar: AbbVie, Bayer, Shire, Sheraton Hotel, KAISER+KRAFT, Eczacibasi, Yatas, Vakko, Kibar Holding, Polat Holding +200 web sitesi.

En önemli şeyler: İnsan ve Hayvan Hakları, Yenilik, İnternet Hızı, Temiz Çevre, Güven, Saygı, Doğa, Özgürlük, Kişisel Gelişim.
En sevmediğim şeyler: Silahlar, Irkçılık, Cinsiyetçilik, Mobbing.
Favori eğlenceler: Müzik, Sanat, Araştırma, İstatistik, Kamp, Motosiklet.