İçeriğe geç

Hakkımda

Web profesyonelliğine 2005’de PCnet ve CHIP dergilerinden öğrendiğim HTML ile başladım. 2006’da Classic ASP siteler yazdım. Ocak 2007’de Google Pagerank sorgulama sistemi yazdıktan sonra SEO alanına kaydım. İlk kurumsal müşterim 2009 yılında Ankara’da bir yazılım firmasıydı. 16 yaşımda defalarca yanlarına toplantıya gitmiştim :). Şuanda çok sevdiğim bir pazarlama teknolojisi şirketinde tam zamanlı çalışıyorum.

Crunchbase algoritmasına göre dünya çapında en iyi SEO uzmanları arasında. R10.NET Webmaster forumu üzerinden 257 kişiye verilen 290 ticarette %100,0 olumlu ticaret puanı sahibi.

Yetenekler: Teknik SEO – SEM Yönetimi, Dönüşüm Optimizasyonu, A / B ve Çok Değişkenli Test, PageSpeed Optimizasyonu, YouTube SEO, Web Sitesi Analizi, WordPress, HTML, PPC, Dijital Pazarlama ve Dijital PR.

Şu anda kullanılan araçlar: Google PageSpeed Insight, Google Analytics, Google Structured Data Testing Tool, Google DevTools,  Google Tag Manager, Google Optimize, Google Lighthouse, Google Testmysite, Google Ads, Google Keyword Planner, Google Search Console, Yandex.Webmaster, Bing – Webmaster Tools, SEMrush, Ahrefs, Moz, Ryte, All in SEO, Screaming Frog, WebPageTest, Similarweb, W3C, GTMetrix, WebPageTest, Screaming Frog, Open SEO Stats, SEO META in 1 CLICK, Intodns, Uptime Robot, Notepad++, Excel, Powerpoint.

Çalışılan markalar: AbbVie, Bayer, Shire, KAISER+KRAFT, Eczacibasi, Yatas, Vakko, Kibar Holding, +300 web sitesi.

En önemli şeyler: İnsan ve Hayvan Hakları, Yenilik, İnternet Hızı, Temiz Çevre, Güven, Saygı, Doğa, Özgürlük, Kişisel Gelişim.
En sevmediğim şeyler: Silahlar, Irkçılık, Cinsiyetçilik, Mobbing.
Favori eğlenceler: Müzik, Sanat, Araştırma, İstatistik, Kamp.

174 film + 24 dizi: https://bertanuzun.com/film-listem/
500+ müzisyen. En beğenilen şarkılar: https://bertanuzun.com/playlist/
100+ belgesel.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir