Google Sıra Bulucu

Yükseldik

Google’da siteniz her kelimede ve lokasyonda farklı sıralarda bulunur. Bunu en iyi tespit etmenin yolu araç kullanmaktır. Bu amaçla kullanılacak sistemleri sıralamak istiyorum.

Search Console – Performans Raporu

Sitenizin Google’da hangi kelimede kaçıncı sırada olduğunuzu, tıklamalar, gösterimler, tıklama oranı ve pozisyonu paylaşıyor. Bunun için Performans ekranına girin.

Pozisyon

SEMrush

Arama motoru pazarlaması konusunda dünyada en iyi pazar payına sahip olan SEMrush ile web siteniz için takip etmek istediğiniz anahtar kelimeleri giriş yaparak, günlük sorgulatabilirsiniz. Tarih bazında yükseliş ve düşüşleri de kayıt altına alacağı için, geçmiş verileri görmek sizin için çocuk oyuncağı. Anahtar kelimelerin günlere göre değişimi, ne kadar trafik sağladığı, CPC ortalaması da yer alıyor.

Anahtar Kelime Sıralama Takibi
Hesap demom

SERPS

Bu tool eskiden ücretsizdi, şimdi belirli bir ücret karşılığında üye olabilir ve lokasyon bazlı sıralamanızı görebilirsiniz. Ayrıca mobil ve telefon ayrımı da yapıyor.

R10 Sıra Bulucu

Günlük 5 sorgu limiti ile; Google, Yandex, Bing üzerinde Masaüstü, Tablet, Mobil, Smart TV, Oyun Konsolu, Türkçe ve İngilizce diller, Sonuç sayısı, lokasyon, alan adı ve kelime olarak sorgulatabilirsiniz.

Free Monitor for Google

Bu araç masaüstünde çalışıyor ve baya eski. Google, Yandex ve Bing üzerinden çalışıyor.

İhs Sıra Bulucu

Birden fazla anahtar kelime ve tek site için sorgulatabileceğiniz güzel bir araç

İyinet

Şuan için kapanmış göründüğü için detaylı anlatamıyorum.

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

4 thoughts on “Google Sıra Bulucu

 1. selam Bertan Bey

  blogunuzu sürekli takip ediyorum güncel tuttugunuz için çok teşekkür ederim.Özellikle de anlaşılır dilde yazdığınız için …

  sizden sormak istediğim soru su yeni google search console daha verimli nasil kullanabiliriz

  iyi gunler dilerim

  1. Selam Gülten Hanım,
   Search Console’da ülke seçimi yapın, site haritasını gönderin, sitenize verilen bağlantılarınızı kontrol edin zararlı siteler varsa engellemeniz gerekecek, tarama hatalarını giderin, hangi anahtar kelimelerden trafik alıyorsanız o konulara yönelik içerikler oluşturmaya çalışın.

   Sevgiler

 2. Merhaba üst sıralarda yer almak için neler yapılmalı yardımcı olabilir misiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir