Google Reklam Verme / Google Ads

İçindekiler

Google Ads (eski adıyla Google AdWords, 24 Temmuz 2018’den önce), Google tarafından geliştirilen ve reklamverenlerin Google’da kısa reklamlar, hizmet teklifleri, ürün listeleri, video içeriği görüntülemek ve mobil uygulama yükleme reklamları oluşturmak için ödeme yaptıkları bir çevrimiçi reklamcılık platformudur.

 • Reklamları tıklayan kişilerin satın alma olasılığı% 50 daha yüksektir.
 • Çevrimiçi reklamlar marka bilinirliğini% 80 artırıyor.
 • Google tarafından saniyede 63.000 arama işleniyor.
 • Masaüstü aramalarının% 90’ı Google’da gerçekleşiyor.
 • Arama motoru pazarının% 76’sı Google’a aittir.
 • Ücretli arama pazar payının% 73’ü Google’a aittir.
 • Küçük ve orta ölçekli işletmelerin% 65’inin bir TBÖ kampanyası vardır.
 • Tıklamaların% 46’sı arama sonuçlarında ilk üç ücretli reklama gider.
 • Kullanıcıların% 35’i Google’da arama yaptıktan sonraki 5 gün içinde bir ürün satın alıyor.
Bu kılavuzda, Google Reklamlarının ne olduğunu ve Google’da reklam yayınlamak için bilmeniz gerekenleri anlatacağım. Ayrıca platforma özgü özelliklerden bahsedeceğim. Reklamlarınızdan en iyi sonuçları elde etmek için nasıl optimize etmeniz gerektiğinden bahsedeceğim. Google Ads, iyi hedeflenmiş reklam modelleri sayesinde, hem mobil hem de masaüstü hedef kitlelerine ulaşmanıza olanak tanır. Bu reklamlar Google arama sonuçları, Google yayıncı ortakları (Youtube vs), Google haritalarda görünür. Google Reklam

Neden Google’a Reklam Vermeliyim?

Google günde 3.5 milyon arama sorgusunun yapıldığı dünyanın en büyük arama motorudur. Google Ads platformunun 20 yıldır çalışması, bu alanda en ileri araç olduğunu gösteriyor. Google dünyanın dört bir yanındaki kişiler tarafından ücretli reklamlar ve organik sonuçların kombinasyonu ile soru cevaplayan bir kaynaktır. Google’a göre, reklam verenler Google Ads’de harcadığı her 1 dolar için, 8 dolar kazanmaktadır. Dolayısıyla Google’da reklam yayınlamayı istemek çok doğaldır. Binlerce şirket, rakipleriniz hatta sizin marka adınızla dahi reklam çıkabililer. Bir arama sorusunda organik tarafta 1. olsanız dahi, başka bir reklamveren çok kısa sürede sizin üzerinizde yer alabilir.

Google Arama ve Haritalar’da sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

Kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında görünün

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir. İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

WEB SİTESİNE ZİYARETÇİ ÇEKİN

Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya posta listenizi büyütün.

TELEFONLA DAHA FAZLA ARAMA ALIN

Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın.

İŞLETMENİZE ZİYARETLERİ ARTIRIN

Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha fazla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

İşletmenize uygun bir bütçe belirleyin

Hemen hemen her bütçe ile Google’da reklam verebilirsiniz. Aylık bütçe sınırı belirleyin ve hiçbir zaman bu sınırın aşılmamasını sağlayın. Ayrıca, harcamalarınızı istediğiniz zaman durdurabilir veya düzenleyebilirsiniz.

Google Reklam Fiyatları

Google reklam ücretleri her anahtar kelime ve web sitesi için farklıdır. Yayınlamak istediğiniz gün, saat, bölge, cinsiyet gibi filtrelemelerle de fiyatlar değişmektedir.Sitenizin kalite puanları maliyetlerinizi etkileyecektir. Kalite puanları Sitenizin hızlı açılması, kullanıcının aradığını bulabilmesi gibi bir çok farklı algoritma ile belirlenir. Burada herhangi bir pakete ihtiyaç yok. Politika gereği, fiyatı siz belirlersiniz. Web sitenizin arama motoru uyumluluğu burada çok önemlidir. Genelde gösterim için ücret ödenmeden Tıklama Başı Fiyatlandırma (TBM) modeli tercih edilir. Bu sistemde reklamlar tıklandıkça para ödenir. Günlük bütçe ile ilerlenir. Türkiye’de tıklama başı fiyatlar 10 kuruş ile 10 TL arası değişmektedir. Dijital Pazarlama kanalları arasında hayati öneme sahip Google AdWords çalışmaları sektörel elverişlilik ve hedef kitlenin profili itibari ile web siteleri için hayati öneme sahiptir. Tıklama başı maliyetlerin stratejik bir şekilde optimize edilerek oluşturulacak kampanyalara ve reklamlara uygulanması ile birlikte AdWords kanalından satış dönüşümlerine hayati dokunuşlar yapılmaktadır.

Google Reklam Çeşitleri

Arama Ağı

Kullanıcılar sunduğunuz ürün ve hizmetleri aradığında, Google arama sonuçlarının yanında gösterilir. Yalnızca kullanıcılar web sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi telefonla aramak için tıklandığında ödeme yaparsınız.

Görüntülü Reklamlar

Google Ads görüntülü reklamları iki milyondan fazla web sitesinde ve 650.000’den fazla uygulamada yayınlanır. Böylece kampanyanız kitlenizin olduğu yerde gösterilebilir.

Video – YouTube Reklamları

Video reklamlar yalnızca istediğiniz kullanıcılara gösterilir ve sadece izlendiğinde ödeme yaparsınız. Başka bir deyişle, işletmenizle ilgilenmeyen kullanıcılara reklam göstererek paranızı boşa harcamazsınız.

Evrensel Uygulama Kampanyaları

Evrensel Uygulama Kampanyaları, iOS veya Android uygulamanızı Google’daki milyarlarca kullanıcıya tanıtmanıza yardımcı olur. Üstelik tüm işlemleri tek kampanyadan yaparsınız. Google’ın makine öğreniminin en iyi kullanıcıları bulmanıza ve bütçenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmasına izin verin.

Arama motorlarına uygun web sitesine sahip olun

Web sitenizi SEO uyumlu yaparak Google reklam maliyetlerini düşürün ve kampanyaları optimize edin.

Kampanyalarınızın kontrolünü elinize alın.

Kampanyaları istediğiniz zaman başlatın veya durdurun. Google Ads’i denemeye hazır mısınız? Hiçbir yükümlülük ve iptal ücreti olmadan kampanyanızı dilediğiniz zaman duraklatabilir, sonlandırabilir veya ayarlayabilirsiniz.

Esnek fiyatlandırma.

Kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ödemek istediğiniz fiyatı belirlemek kolaydır. Ayrıca dilediğiniz her an bu fiyatı değiştirebilirsiniz.

Gerçek zamanlı sonuçlar.

Web sitesi ziyaretleri, İnternet üzerinden satış veya telefon aramaları gibi hedeflerin tümünde, izleme araçları, yatırımınızın nasıl karşılık verdiğini her zaman gösterir.

Üç ödeme yöntemi

Kredi kartı, banka kartı veya banka ödemesinden hangisi size en kolay geliyorsa dilediğiniz ödeme yöntemiyle ödemelerinizi ayarlayın.

Google’a Nasıl Reklam Verilir?

Google en büyük gelirini oluşturduğu reklam servisi Google Ads kullanılarak reklam verilir. Bu sayede YouTube ve Google iş ortağı web sitelerinde de yayın yapılır.
 1. Google Ads Hesabı Oluşturun.
 2. Reklam oluşturun ve anahtar kelimeler ekleyin.
 3. Kampanya ayarlarınızı ve filtrelerinizi yapılandırın.
 4. Dönüşüm ve kitle kaynağı elde etme kodlarını sitenize ekleyin.
 5. Kredi kartınızı ekleyin ve yayınlamaya hazırsınız.
Kampanyayı oluşturmaya başlamadan önce Adwords’ün yapısını tam olarak anlayalım. Google Adwords üç katman halinde düzenlenmiştir. Hesap: Fatura bilgisinin ilişkilendirildiği bir e-posta adresidir. Kampanyalar: Hesabınızda kendi bütçesini ve reklamların gösterileceği yeri seçebileceğiniz ayarları vardır. Reklam grupları: Bir kampanyaya birden fazla reklam ekleyebileceğimiz alandır. Kampanya düzeyinde Tıklama, gösterim, dönüşümler, ağlar, coğrafi konumlar kontrol edip ayarlanabilir. Anahtar Kelime Hedefleme: Kullanıcıların ürün veya hizmetler ile ilgili arattığı anahtar kelimelere göre hedefleme yapılır. Yüksek kaliteli ve alakalı anahtar kelimeler seçmek çok önemlidir. Her reklam grubuna ayrı anahtar kelimeler ve reklamlar oluşturuyoruz. Her reklam grubu için ayrı bütçe, kampanya için genel bütçe belirleyebiliyoruz Anahtar Kelime Eşleme Türleri Geniş Eşleme: Sporcu Gıdaları – Örnek aramalar: Sporcu Gıdası Satın Al ( Hatalı yazılmış kelimeler, alakalı aramalar, diğer varyasyonlarda çıkar) Geniş Eşleme Düzenleyici: +Sporcu+Gıda – Örnek aramalar: Sporcu Gıdaları(En yakın varyasyonlar ve sıralar) Sıralı Eşleme: “Sporcu Gıdaları” Örnek aramalar: Sporcu gıdaları al( Bir kelimeye en yakın varyasyonlar) Tam Eşleme: [Sporcu Gıdası] Örnek aramalar: Sporcu Gıdası ( Birebir aynı kelimeler) Negatif Eşleme: -Ayakkabı – Örnek Aramalar: Sporcu ayakkabısı kelimesinde çıkmayacaktır(Bu terimi içermeyen reklamlar genellikle geniş eşleme için kullanılır) Reklam Grupları oluştururken her grupta bir dizi anahtar kelime, reklam ve teklifler bulunur. Anahtar kelime seçimlerine yönelik birkaç ipucu vermek gerekirse Benzer anahtar kelimeleri gruplandırmamız gerekir. Adwords Anahtar kelime aracıyla yeni fikirler edinebiliriz, müşteri gibi düşünüp ürünü arayan kişilerin kullanacağı terimleri reklam gruplarına eklemeliyiz. Anahtar kelimeler hedeflerle uyumlu olmalıdır. Reklam Uzantısı Türleri Uygulama Uzantıları: Reklam metninizin altında mobil uygulamanız için yer alan bağlantıdır. Telefon Uzantıları: Kullanıcılar bir tıkla sizi arayabilir. Yer Uzantıları: Kullanıcıların adresinizi bulabilmesi için eklenir. Ek bilgi Uzantıları: Kullanıcılara ürün veya hizmetler ile ilgili ek bilgiler edinmesine yardımcı olur. Önceki Ziyaretler: Sitenize giren ziyaretçiler web sitenize daha önce girmişse bunu reklamda gösterebilirsiniz. Satıcı Puanları: İşletme ile ilgili değerlendirmeler yer alır. 5 üzerinden puan verilir. Performans Ölçme ve Değerlendirme Dönüşüm izleme: Tıklama sayısı, gösterim sayısı, tıklama oranı, reklamlarınızın başarısı gibi ölçümler ile ziyaretçilerin kaçının müşteriye dönüştüğünü öğrenebilirsiniz. Dönüşüm izleme müşteri tıkladığı zaman ne olduğunu izleyen ücretsiz bir araştır. İşleyiş şekli: Sitenizde sipariş tamamlandıktan sonra gelen sayfaya küçük bir HTML ve JavaScript kodu ekleyerek yapılır. Adwords sizin için bu dönüşümleri kaydedecektir. Google Analytics Google Adwords hesabınızla Google Analytics hesabınızı bağlayabilirsiniz. Bu bilgiler ışığınad web sitenizin trafiğini, satışların ne kadarının Adwords’den geldiğini ölçebilirsiniz. Hemen çıkma oranı, yeni oturum yüzdesi gibi değerler ölçülebilir. Analytics verilerini kullanarak Adwords reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz. Yatırım Getirisini Hesaplama İyi bir reklam için yatırım getirisi ivmesi düzgün olmalıdır. YG ölçümlemesi yaparak Adwords reklamlarından ne kadar kazandığınızı öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler başarılı kampanyaları başarısız kampanyalardan ayırabilir. atırım Getisi Hesabı: YG= Gelir – Satılan ürünlerin maaliyeti/ satılan ürünlerin maaliyeti şeklinde yapılır. Örnek vermek gerekirse: Maaliyeti 100 TL olan ve 200 TL’ye satılan bir ürün olduğunu düşünelim. Adwords’de reklamınızı yayınlayarak bu üründen 6 tane sattığımızda toplam 1200 TL getirisi olur. Maaliyet de 200 TL ise buna göre %50 yatırım getirisi olcaktır. (1200 TL – (600 TL + 200 TL))/(600 TL + 200 TL) = %50

Kampanyanızı Optimize Etme

Reklamınızla en alakalı açılış sayfasını kullanın. Müşteriler tam reklamda yer alan içeriğe yönlenmelidir. Bu sayfada ürün fiyatı ve bilgileri ön plana çıkarmanız gerekmektedir. Promosyonlar, indirimler bu sayfada belirtilmelidir.Yüksek oranda alakalı kelimeler ve reklam metinleri kullanın. Sunmadığınız bir ününün reklamını veya anahtar kelimesini eklemeyin. Tekliflerinizi kar amaçlı ayarlamaya özen gösterin. Karının yüksek olduğu ürünler için ayrı teklifler belirleyin. İstenmeyen reklamları negatif anahtar kelimeler yardımıyla engelleyin. Yinelenen anahtar kelimeleri kaldırın. Her reklam grubu için farklı kelimeler kullanarak daha iyi performans gösteren anahtar kelimelerde sıklığı tetikleyecektir.Düşük performans gösteren anahtar kelimeleri optimize edin. Reklam metni yada adresi alakalı değilse düzeltmeler yapın. Aranma hacmi çok düşük olanlara uyarı veriyor reklam yayınlanmadığına dair Reklam metni ipuçları: Harekete geçirici yada daha fazla bilgi alabilmesi için yönlendirin. Çeşitli reklam metinleriyle denemeler yaparak performansı yüksek olanlara daha yüksek teklifler verebilirsiniz.

Ne Kadar Bütçe Ayırmalıyım?

Google reklam verenlerin bütçesini kendilerinin seçmesine izin verir. Bu sayede alt veya üst limit olmadan reklam yayını yapılabilir. Yine de sizler için bir bütçe önerisi verebiliriz.

Reklamlarım Ne Kadar Zaman Yayınlanır?

Reklamların yayına başlaması, hesap kurulumundan 15 dakika sonra başlayacak ve ödeme yaptığınız sürece yayınlanacaktır. Google Reklam

Sıkça Sorulan Sorular

Google Reklamlarından Nasıl Para Kazanılır?

Eğer trafiği güzel olan bir web siteniz varsa, Google Adsense kullanarak reklam yayını yapabilir ve sitenizden para kazanabilirsiniz.

Google Reklamlarım Neden Bana Satış Yaptırmıyor?

Google reklam vermeyi başarısız bir şekilde denediyseniz pes etmeyin. Google reklamlarınızın düşük performans göstermesinin bir çok nedeni olabilir. Bazı yaygın hataları paylaşmak istiyorum.

Geniş Anahtar Kelime Eşleştirme

Anahtar kelimeler söz konusu olduğunda, herkesin hayali her kelimede yer almak ama maalesef ki bu yanlış bir kanı. Anahtar kelimeleriniz çok genişse, Google reklamlarınızı yanlış kitlenin önüne gösterir ve bu daha az tıklama, daha yüksek reklam harcaması ve daha az gelir elde etme anlamına gelir. Anahtar kelimelerinizin hizmetinizle çok ama çok alakalı olduğundan emin olun. Reklamlarınız, hedef kitleniz ile eşleşecek bir model kurun. Büyük olasılıkla ilk seferlerde doğru sonuçları elde edemeyeceksiniz. Ancak denemeye devam.

Alakasız Reklamlar

Reklamlarınız arayanların amacına ulaşmıyorsa, reklam yapmanızın Google tarafında bir mantığı yok. Reklam başlıklarınızın, site içeriğinizin ve anahtar kelimenizin birbirleriyle eşleştiğine emin olun. Reklam kalite puanınız ne kadar iyi olursa, o kadar fazla ve uygun fiyatlarla tıklama alırsınız. Google size kalite puanınızı söyleyecektir. Kalite puanını arttırmak için iyi bir sayfa deneyimi çok önemlidir. Burada landing page kullanabilirsiniz. Açılış sayfası SEO tarafında da iyi olmalıdır.

Reklam Sıralaması Nedir?

Reklamlarınızın konumunu veya reklamlarınızın gösterilip gösterilmeyeceğini belirlemek için kullanılan bir değerdir. Burada açık arttırma ve algoritmalarla çalışan bir sistem var. En kaliteli ve açık arttırmada en çok para veren siteler her zaman üst sıralarda yer alacaktır. Reklam sıralamanız ne kadar yüksek olursa, reklamlarınız o kadar fazla görülür ve tıklama alır.

Reklam Hedefleme Nasıl Yapılır?

Temelde anahtar kelimeler aracılığıyla yapılmaya başlar. Müşteriler bu terimleri aradığında ilgili web sitelerini ziyaret ettiğinde reklamlarınız bu kelimeler ile gösterilir. Örnek vermek gerekirse spor, sporcu besinleri, sporcu gıdaları gibi kelimeler ile hem arama ağında hemde alakalı sitelerde gösterim sağlayabiliriz. Yaş, konum ve dil seçimi yapılıp müşterilerin yaşı, konumu ve dili seçilebilir. Belirli cihazlar, gün ve saat sıklıkları da seçilebilmektedir. Adwords müşteri merkezi ve Google Play’deki Adwords uygulaması ile reklamlarınızı oluşturabilir ve kontrol edebilirsiniz. Hangisinin dönüşümü daha iyiyse ona göre reklamlar çıkmak daha mantıklı olur. Evet birden fazla reklamlarımız olmalı ve onları analiz yapmalıyız ki en çok satış hacmi nereden geliyorsa ona yönelmeliyiz.

Teklif Stratejisi Nedir?

Sistem bir tıklama için ne kadar ödeme yapmak istediğinize bağlıdır. Teklifiniz ne kadar yüksek olursa, yerleşiminiz o kadar iyi olur. Teklif vermek için Tıklama Başı Ödeme (CPC-TBÖ), Bin Gösterim Başı Ödeme(CPM-BGBÖ), Edinme Başı Ödeme (CPE-EBÖ) şeklindedir.

Tıklama Oranı Nedir?

Tıklama oranınız, reklamınızın aldığı görüntüleme sayısıyla tıklama sayısına oranıdır. Tıklama/Görüntüleme*100 şeklinde hesaplanır. Daha yüksek bir tıklama oranı reklamın amacına uygun olduğunu gösterir. Tıklama oranı optimizasyonu ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Kalite Puanı Arttırmak İçin Neler Yapılır?

Reklam metinlerini daha alakalı ve ilgi çekici hale getirebiliriz. Tıklama oranlarını yükseltecek İndirim, Kampanya gibi kelimeler kullanabiliriz. Promosyonları belirtmekten asla çekinmeyelim. Açılış sayfasının hızı, alakası düzeyi, şeffaflık ve kullanılabilirliği arttırabiliriz. Anahtar kelime sayısını arttırabiliriz( alakalı olacak şekilde) Anahtar kelimelerin doğru açılış sayfasına ulaşması için spesifik reklam grupları oluşturabiliriz. Görünen URL kısmında Türkçe karakter kullanarak kullanıcıların daha çok gözüne çarpmasını sağlarız. Hesaptaki düşük performanslı reklam grubu ve kampanyaları durdurabiliriz. Sitenin mobil uyumlu olduğuna dikkat edelim, açılış sayfasında yer alan içeriklerin kopya olmamasına dikkat edelim. Sayfada işletme bilgilerini ve ürün bilgilerini net şekilde açıklayalım. Sitede kullanıcıyı rahatsız edecek her türlü popup reklamdan kaçınalım.

Google Ads’in Avantajları Nelerdir?

İnternet reklamcılığında yapacağınız yatırımların en iyilerinden biridir. Google Ads ile reklamlarınızı; ürünlerinizle ilgilenen kişilere gösterebilirsiniz. Google tarafından doğruluk payı onaylanmıştır. Web sitelerinizin ne kadar fazla sosyal mecrada yer edinmesi demek Google reklamlarının temeli anahtar kelimelerinden oluşur. Arama sonuçlarında yada hedefinize uyan sitelerde reklam gösterebilirsiniz. İlgilenmeyen kişilere de dilediğiniz filtreleri uygulayabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinizi tüm mobil cihazlarda ve tüm masaüstü cihazlarda gösterebilirsiniz. Bu reklamcılık modeli doğru kişilere, doğru zamanda göstermeyi hedefler. Google AdWords fiyatları diye bir tabir yoktur. Çünkü bu reklam çeşidinde fiyatı siz belirlersiniz. İsterseniz günlük 10 TL, isterseniz 100.000 TL.

Google Reklam Önizleme ve Teşhis Aracı

Reklam Önizleme ve Teşhis Aracı ile, reklamlarınızın yada uzantılarınızın neden gösterilmediğini anlamanıza yardımcı olur. Anahtar kelime, Konum, Dil, Cihaz ve herhangi bir kayıtlı kitlenize göre filtreleyebilirsiniz. Aracı BURADAN kullanabilirsiniz. Google Reklam Önizleme ve Teşhis Aracı Yararları Nelerdir?
 • Rakiplerinizin hangi anahtar kelimelerde ve filtrelerde reklam verdiğini görmenizi sağlar.
 • Reklamlarınızın çalışmadığı anahtar kelimeleri tespit edip optimize edebilirsiniz.
 • Paylaş linki sayesinde bu projeye çalışan diğer ekip arkadaşlarınıza da gösterebilirsiniz.
 • Örnek bir sorgu ekran görüntüsünde yer alıyor.

Ek notlar

Konuyla ilgili birde YouTube playlisti oluşturdum. İzlemenizi tavsiye ederim.
 • Reklam İzleyerek Para Kazanma Google’ın böyle bir imkanı yok.
 • Google Reklam Önizleme ve Teşhis Aracı ile reklamlarınızı ön izleyebilirsiniz.
 • Google Ads Müşteri Hizmetlerine 0850 390 21 00 numarasından Türkçe iletişim hattı ile destek alabilirsiniz.
 • Bedava reklam imkanı maalesef yok ama kuponlar ile 100 TL’lik ücretsiz kuponla yayını test edebilirsiniz.
 • Google reklam engelleme işlemini AdBlock yada Fair AdBlocker ile yapabilirsiniz. Bu sayede hiçbir sitede reklam görmeyeceksiniz hepsi duracaktır.
 • Google Reklam ayarları çok detaylıdır, eğer kaliteli bir iş yapmak istiyorsanız Google sertifika programlarına hazırlanın.

Google Reklam Yönetimi

 • Arama motorlarına uygun web sitesi elde edeceğiz.
 • Yüksek Ads faturalarınızı, web sitenizi ve kampanyalarınızı optimize ederek düşüreceğiz.
 • Sitelerimiz kendi yazılımımız dahil birçok seo yazılımıyla test edilecek optimizasyon problemleri giderilecektir.
 • SEO – AdWords çalışmalarını birlikte yürütecek, Google yönergelerine uyum sağlayacağız.
 • Yüksek AdWords faturalarınızı Arama Motoru Optimizasyonu yaparak düşüreceğiz.
 • Sizin bir departmanınız gibi çalışacak, satış hacimlerinizi ve trafiklerinizi arttıracağız.
 • Tüm tarayıcılarla, cihazlarla ve sitelerle olan entegrasyon sorunlarını çözeceğiz. Boş tıklamalar yerine, satışa dönebilecek ürünlerinizle ilgilenen müşteri adaylarına reklamlarınızı göstereceğiz.
 • Müşteri geri dönüş oranlarında artış sağlayacağız.
 • Sayfa açılış sürelerinde gözle görülür, testle ölçülür artış sağlayacağız.

Raporlama

Web siteniz için hazırlanan AdWords kampanyalarından elde edilen datayı detaylandırılıp anlamlı raporlar halinde size sunuyoruz.

Google Reklam Ajansları

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

One thought on “Google Reklam Verme / Google Ads

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir