İçeriğe geç

SEO Fiyatları

SEO Fiyat Listesi yer almaktadır. Özelliğe göre hesaplanmış aylık SEO danışmanlığı hizmeti ile sitenizi şaha kaldırın. Not: İş alımı yoktur.

Özellikler Silver
1500 TL
Gold
3000 TL
Platinum
5000 TL
Aylık Detaylı SEO Raporu
Teknik SEO Analizi
Backlink Analizi
Robots.txt, Sitemap.xml, Analytics, Search Console, Google Maps Kaydı
Meta Optimizasyonu
PageSpeed Çalışmaları
Mobil SEO
Kullanıcı Deneyimi UX
Yerel SEO
DDOS Saldırı Engelleme
7/24 Erişim Takibi
Duplicate İçerik Analizi
Kırık Link Takibi
Görsel SEO
İçerik Desteği X
Google Yönergelerini Uygulama
Anlık Algoritma Takibi X
Rakip Analizi X
SEM(Google AdWords Hesap Yönetimi) X
YouTube SEO X X
Mobil Uygulama SEO X X
Sosyal Medya Desteği X

SEO Paket Detayları

SEO danışmanlığı ile sitenize özel inşa edeceğimiz SEO projeniz online yada offline olarak hazırlanacaktır. Bu çalışmaların sonucunda amacımız tüm arama motorlarına uyumlu siteler elde etmektir. Tüm Kredi kartlarına taksit imkanı, tüm internet (Coin, Webmoney v.s) ve banka ödemeleri ile satın alabilirsiniz. Web siteniz ile Kendi sitemiz gibi özveri ile çalışacağız. SEO’da 11 yıllık deneyim ile geniş portföye sahibiz.
Arama motorlarına uyumlu web siteleri elde etmek önemlidir. Kaliteli bir SEO paketi ile bu mümkündür. Req tarafından yapılacak seo çalışmaları ile sitelerinizle kendi sitemiz gibi ilgileneceğiz. 2018’de Google aramalarında %65 Masaüstü Organik, %38 Mobil Organik ve %8,7 masaüstü reklam, %6,6 mobil reklam tıklama aldığına göre, arama motorlarından en etkili trafiği SEO paketleri sağlayabilir. Anahtar kelime yada sıralama garantisi verdiğini iddia eden herhangi bir şahsa yada kuruma güvenmeyin.

SEO Raporu

Hizmetler bölümünde belirtilen tüm çalışmalar için karşılıklı belirlenen periyodlarda detaylı raporlama yapılacaktır. Bu raporların hem teknik ve hem de pazarlama ekipleri tarafından anlaşılabilir format ve terminolojide hazırlanması esastır. Yapılacak raporlamanın bürokratik yük getirmemesi ve verimliliğin arttırılmasına yönelik olması Müşteri ve bizler için önemlidir.

SEO Performansı Ölçümleme Hizmeti

Proje başlangıcında yapılacak çalışmalara istinaden karşılıklı belirlenecek KPI unsurları doğrultusunda performans ölçümlemeleri yapılarak durum raporları ve aksiyon planları sunulacaktır.
Belirlenecek olan performans kriterleri zaman içerisinde güncelleme gerektirebilir. Bu güncellemeler hedeflere planlanan zamandan önce ulaşılması veya hedeflerin zaman içerisinde önemini kaybetmesinden kaynaklanabilir.

SEO Fiyatları
5 (100%) 1 oy
Kategori:SEO

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir