En İyi WordPress Blog Temaları

İçindekiler

Kişisel blogların en dikkat çekici en ilgi uyandırıcı yanlarından biri de kullandıkları temalardır. Seçmiş olduğunuz tema, sitenizin geleceği için kritik bir önem taşıyor. Bu yüzden tema seçimi yaparken yalnızca görsel güzelliğin üzerinde durulmamalı. Çok şık, çok güzel bir tema buldunuz diyelim ancak çok yavaş ve mobil uyumlu olmadıktan sonra neye yarar? Ziyaretçileriniz siteye girdiği gibi çıkarlar bu yüzden tema seçimini dikkatli yapmalısınız. Şimdi en iyi blog temalarına bir göz atalım.

En İyi Blog Temaları

Reader WordPress Blog Teması

wp temaları
Reader blog teması oldukça sade ve görsel kullanımdan uzak bir tema olarak karşımıza çıkıyor. Reader 5 farklı tasarıma sahip aynı zamanda mobil uyumlu bir temadır. Dilediğiniz gibi temayı özelleştirebilirsiniz.
https://themeforest.net/item/-the-reader-wordpress-minimal-blog-theme/9897444

Webly – WordPress Blog Teması

wp tema
Göz yormayan, şık ve hızlı bir blog teması arıyorsanız Webly bu isteklerinizin tamamını karşılıyor. Göz yormayan ve sade temalar arasında adını ilk 5’e yazdırır. Birçok farklı tasarıma sahip olan bu temayı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.
https://themeforest.net/item/webly-wordpress-blog-theme/13393397

Voice – WordPress Blog Teması

wp temaları
En meşhur blog temalarından bir diğeri de Voice’dir. Kullanıcılar tarafından en çok indirilen blog temasıdır. Voice ile kişisel blog hazırlayabilir ya da seyahatlerinizden notlar sunabileceğiniz bir web site hazırlayabilirsiniz. Tema oldukça kusursuz tek negatif yönünü sayacak olursak, ülkemizde en çok kullanılan temalardan biri. Bu yüzden birçok sitede aynı temayı görebilirsiniz.
https://themeforest.net/item/voice-clean-newsmagazine-wordpress-theme/9646105

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir