İçeriğe geç

Kategori: Dijital

Dijitale dair ne varsa, sektör hakkında son gelişmeler ve haberler yer alıyor.

Gelişmiş Arama

Google Gelişmiş Arama Komutları

Google’ın bize sunduğu imkanların sayısı her geçen gün artıyor. Bu içeriğimizde Google’da arama yöntemlerini ele alıyoruz. Google bize birçok imkan sunuyor, ancak insan diline ulaşmak kolay değil. Peki Google’ın bizi tam olarak anlamasını, yani aradığımız sonuçlara en yakın şekilde arama yapmasını nasıl sağlarız? İşte bunun için bazı yöntemler.

İnternet Hız Testi Speedtest

Hız Testi Nedir?İndirme ve Yükleme testleri ile yapılan ölçümlemeye verilen isimdir. Speed artışıyla birlikte kullanıcıların dikkat ettiği önemli şey internet hızıdır. Bu sayfada TTNET ADSL, Türk Telekom, TURKCELL, Superonline, Vodafone, UyduNet, DSmart, TurkNet, Digiturk, Mobil telefon yada Kablolu Fiber internet kullanıcıları ölçüm yapabilecek. Ping ölçme, indirme (download) ve yükleme (upload) hızını test etmek için alttaki başlat butonuna basabilirsiniz. Hızınız hesaplanırken ve test sürdürülürken başka bir download yapmamanızı öneririz. Ayrıca kablosuz bağlantılarda, modeme olan uzaklıklar nedeniyle hız düşebilir.

Online İtibar Yönetimi

Online itibar nedir? Kurum, ürün, marka ya da herhangi bir bireyin web’te insanlar tarafından nasıl göründüğü ve algılandığı anlamına gelir. Online itibar yönetimi nedir? şirketlerin ya da kişilerin sektörde değerini kaybetmemesi, yükseltilmesi için teknik çalışmalarla yapılan halkla ilişkiler faaliyetidir. Online itibar yönetimi ile bir markanın, kişinin ya da şirketin itibarını daha iyi konuma getirilebilir. 2011’den beri online itibar yönetimi ile ilgili ar-ge ve çalışmalar yapıyorum. 2011 yılında bu sektörde bir web sitesi girişimi kurup, itibarsız kişilerin itibarlarını geliştirmek için hizmetler…