İçeriğe geç

Çiçek Gibi Siteler

Ecosia
Berlin merkezli, yaptığınız her arama için adınıza bir adet ağaç diken arama motoru. Her ay düzenli ve şeffaf raporlarını Dropbox’dan takip edebilirsiniz.
Statista
Çevrimiçi istatistik, pazar araştırması ve iş zekası portalı. Piyasa ve kamuoyu araştırma kurumlarından elde edilen verilere erişim sağlar.
Internet Live Stats
Canlı internet istatistikleri.
Worldometers
Canlı hayat istatistikleri
Canlı Hayatını İyileştirme Derneği
Dijital Pazarlama ve web sitesi için 6 yıldır gönüllü olduğum karakız hayvan barınağımız.
Compass Humanitarian
Dijital PR gönüllüsü olduğum Pusula İnsani Yardım Derneği.
DuckDuckGO
Kullanıcıların mahremiyetine ve bilgi gizliliğine önem veren arama motoru.
MIT App Inventor
App Inventor başlangıçta Google tarafından oluşturulan daha sonraları ise Massachusetts Institute of Technology (MIT) tarafından desteklenen açık kaynaklı(open source) bir web uygulamasıdır.
Fakir Ama Kültürlü
1989 doğumlu Arhavili insan. Gaia Dergi kurucularından ve eski editörüdür. Vegandır. Ekoloji, sürdürülebilir yaşam, seyahat üzerine yazılar yazar. Sık sık seyahat eder, kamp yapmayı sever. Arada agresiftir; Karadenizlilikten olsa gerek.
Dünya Halleri
Türkiye ve dünyadan yazılım, donanım, cihaz, site, video, trendler haberler ve dahası. Haftalık bilgi konsantresi!
W3C
Dünya Çapında Ağ Konsorsiyumu, Ekim 1994’te Ağ’ın mucidi Tim Berners-Lee tarafından MIT ve CERN bünyesinde kurulmuş olan uluslararası Dünya Çapında Ağ standartlarını belirler.
Similarsites.com/ ile istediğiniz siteye benzer siteleri, ortak ziyaretçisi olan siteleri ve benzer aramaları bulabilirsiniz.