Ali Osman Yılmaz – Dentalart

Dentalart

14.04.2019 tarihinde dişlerimdeki rahatsızlık nedeni ile Gaziantep’te Diş Hekimi Ali Osman Yılmaz, Dentalart diş kliniğine gittim. Üst çenedeki dişler sökülüp tedavi edilecek, porselen kaplamalar sökülüp zirkonyum kaplama yapılmasının karşılığında 24.000 TL, alt çenede 5 adet implant yapılması karşılığında 3500 Euro istedi. Kabul ettim ve tedaviye başlandı. Üst çenedeki kaplamalar sökülürken sağlam dişlerimide çekti. Sallanan dişlerime tedavi uygulamadan kaplama yapıldı. Bunu kendisine hatırladığımda, “sen herhangi bir organını rahatsızlandığında kestirip atar mısın” şeklinde karşılık verdi.

Alt çenede 5 adet implant yapıldı. Kaplamalar çok büyük yapılmıştı. Dişlerimin yapısı U şeklindeydi. Beğenmediğimi söylediğimde, tekrar söküldü. Sökülürken 3 adet dişte alt çeneden gitti ( Kesici dişler). Yerine implant yapıldı. Bir yıldan fazla süren tedavimin sonucunda implantların yeri iyi ayarlanmadığı için yemek yerken yanaklarımı ve dudağımı ısırıyordum.

Kesici dişlerin yerine yapılan implantların altı açık olduğundan yemek artıkları giriyor, temizlemem mümkün olmadığından enfeksiyon kapma olasılığı var. Üst çenedeki sallanan dişler ağrı yapıyor, ağrı kesiciler kullanıyorum. Salgın nedeniyle tedaviye gidemiyorum. Belirttiğim sorunların ilgiliye aktarıp, ödediğim paranın iadesini istediğimde, saygı sınırlarını zorlayan ifadeler kullandı. Mağduriyetimi yazıyorum ki başka hastalar da bu mağduriyeti yaşamasınlar.

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir