İçeriğe geç

SEO Ajansları Listesi

SEO Ajansı Nedir? Arama Motoru Optimizasyonu ve online reklamcılık hizmeti veren şirketlerdir. Başta Google Ads olmak üzere Bing Ads, Yandex Direct ile internet reklamları hazırlayan dijital pazarlama ajansları.


İstanbul SEO Ajansları

SEO ReqSEOReq
İstanbul SEO Ajansı REQ, 2009’da ilk Kurumsal SEO müşterisini kazandı. Şimdiye kadar bir kaç tane holding, onlarca marka ve yüzlerce siteye SEO çalışması yaptık.
Yeşilce Mahallesi Doğa Sokak Kökten Plaza No:6 Kat:3 Seyrantepe Kağıthane / İSTANBUL / TÜRKİYE
0 850 302 08 99
Neler Yapacağız?
• SEO – AdWords çalışmalarını birlikte yürütecek, Google yönergelerine uyum sağlayacağız.
• Yüksek AdWords faturalarınızı Arama Motoru Optimizasyonu yaparak düşüreceğiz.
• Sizin bir departmanınız gibi çalışacak, satış hacimlerinizi ve trafiklerinizi arttıracağız.
• Tüm tarayıcılarla, cihazlarla ve sitelerle olan entegrasyon sorunlarını çözeceğiz.
• Boş tıklamalar yerine, satışa dönebilecek ürünlerinizle ilgilenen müşteri adaylarına reklamlarınızı göstereceğiz.
• Müşteri geri dönüş oranlarında artış sağlayacağız.
• Sayfa açılış sürelerinde gözle görülür, testle ölçülür artış sağlayacağız.

Kullandığımız bazı araçlar: Google AdWords, Google Search Console, Google Analytics, Google Keyword Planner, Google PageSpeed Insight, SEMrush, Deep Crawl, GTMetrix, Searchmetrics, Ahrefs, Moz, Majestic, Screaming Frog, ubersuggest.io.


SEO için Portal GrupPortal Grup
2007 yılında, yazılım geliştirme ve portal yönetim teknoloji evi olarak kurulmuş olan PortalGrup, Türkiye’nin önde gelen holding ve şirketleri dahil olmak üzere çeşitli müşterileri için portal geliştirmeden Kurumsal SEO hizmetine kadar geniş yelpazeli bir işletme temeli kurmayı başarmıştır. Zamanla SEO Danışmanlığı,  Google AdWords Hizmetleri, Pazarlama Otomasyon Sistemleri ve Çok Kanallı Pazarlama da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede hizmet veriyor.
Adres: Yeşilce Mahallesi Doğa Sokak Kökten Plaza No:6 Kat:3
Telefon: +90 (212) 279 42 42
Nasıl Gelirim?
Metroyla: Ofisimiz Sanayi Metro İstasyonu’na yürüyerek 1 dakika mesafe uzaklıkta.
Araçla: Ofisimize ait otoparkımız bulunuyor. Lütfen gelmeden 5 dakika önce haber veriniz.

Portalgrup olarak her alanda sahip olduğumuz dijital teknolojiler ve know-how birikimi ile birlikte çalıştığımız müşterilerimizin projelerini anahtar teslim yöntemi ile hayata geçirmekte ve daha sonrasında da projelerin sürekliliğini ve gelişimini sağlamak amacı ile bakım ve geliştirme hizmetleri sunmaktayız.

Portalgrup, Google Adwords Certified Partner ve SEO certification.org sertifikalarına sahiptir.

PortalGrup klasik bir hizmet sağlayıcı rolünün ötesinde, müşterilerinin yerine düşünebilen, araştırabilen ve proaktif çözümler üretebilen bir dış departman mentalitesi ile çalışmayı ilke edinmiştir. Çok sayıda müşteri yerine, kaliteden ödün vermeden hizmet verilebilecek sayıda müşteri edinme çabası, Portalgrup’a kuruluşundan bugüne hiç müşteri kaybetmeme ayrıcalığını sağlamıştır.

Farklı teknoloji ve sistemlerin entegrasyonunu güçlendirmek, müşterilerine en etkili çözümleri sunmak ve yerel know-how ile yetinmeden dünya standartlarını Türkiye’ye getirip uygulamak PortalGrup’un ticari felsefesinin kilit noktasını oluşturmaktadır.


ZEO - Yiğit KonurZEO
Türkiye’de SEO sektöründe öncülerden biri olan Yiğit Konur’un SEO Ajansı. Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferanslarından Digitalzone’un ev sahibi. Sektöründe lider markaların SEOçözüm ortağı. Türkiye SEO sektöründe en iyi ajanslardan biri.

Rıhtım Caddesi, İzzettin SokakNo: 1 Ofis: 8-9, 34716 Kadıköy
+90 850 302 25 52


SemTrSEMTR
2007’den bu yana SEM dikeyinde hizmet veriyor. Avrupa’nın en büyük reklam firmalarından Ströer’in yatırım yapmıştır. Sahip oldukları sertifikalar: Google Analytics Partner, Google Authorized Reseller, YouTube Masterhead. SEMTR Türkiye’de En iyi SEO ajanslarından biridir.

Büyükdere Cd. No: 108 Kat 1 – Esentepe Şişli, İstanbul
+90 0 212 705 52 00


Crm MedyaCrm Medya
Crm Medya; SEO, Google Adwords, Facebook, Twitter, Youtube, Gmail reklamları, sosyal medya yönetimi veren dijital medya gibi hizmetler veriyor. Şimdiye kadar, yüzlerce markanın, yüzlerce sitesini yönetmiş. Dijital dünyada yok olmamanız için destek oluyor. Sitelerinde belirrtikleri üzere müşterilerinin karşısında olmak yerine yanında olmayı amaçlıyor. Şimdiye kadar 100 milyardan fazla reklam gösterimi sağlamışlar. Google tarafından 12 kere ödül almışlar.

Barış Mahallesi Belediye Caddesi Ginza Lavinya Park Sitesi A Blok Kat:2 No: 6-7 Beylikdüzü
0 (212) 872 84 98


Tam SEO Ajansı İstanbul AvcılarTAMSEO+
TamSEO; SEO ile etkili çalışmalar yapan bir seo ajansıdır.  TAMSEO web sitelerini tüm ihtiyaçlarını gideren bir şirket. Web analiz, web yazılım, Bilgi güvenliği, Web monitoring alanında da bu firma ile çalışabilirsiniz.

Üniversite Mahallesi, E-5 Yanyol Üzeri, No: 54 Allure Tower, Kat: 24, D: 332 – Avcılar
+90 212 694 7237


WebturesSEO Hocası – Webtures
Kaan Gülten liderliğinde SEO Danışmanlığı başta olmak üzere dijital reklamcılık alanında faaliyet gösteriyor. Sitesinde yer alan paketlerle uygun fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Esentepe Mahallesi. Milangaz Caddesi. No:77 A2 Blok Kat:32-33 D:219 Kartal
+90 444 4 915


PerfSEOPerf
İstanbul SEO Ajansı Perf : Arama Motoru Optimizasyonu, Adwords, Facebook, Yandex reklamları, Affilate Marketing ve İçerik Pazarlaması alanlarında hizmet veriyor.

Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. ​Altunel iş Hanı No:51/35, 34722 Kadıköy/İstanbul
(0216) 550 01 09


SemPeakSempeak
Altan Çolak tarafından açılan dijital performans ajansıdır. Marka bilinirliğini ve performansını arttırmaya odaklanır. Markaların kendi departmanı gibi düşünür. Yer aldığı sosyal sorumluluk projeleri de vardır. Ayrıca sosyal medya reklamcılığında da hizmet vermekteler.

Cenap Şahabettin Sk. No:8 34718 Koşuyolu, Kadıköy
+90 216 550 01 35


MotionB Dijital Medya AjansıMotionB
Arama motoru reklamcılığı ve arama motoru optimizasyonu alanında hizmet veren MotionB aynı zamanda müşterilerine mobil uygulama ve web sitesi konusunda da yardımcı oluyor. Şimdiye kadar dev şirketlere hizmetler veren MotionB’nin kendi sitesinden bazı referansları öğrenebilirsiniz. Sadece SEO değil AdWords reklam ajansı olarakta lanse edilebilir.
Fulya Mahallesi Öztürk Sokak Akabe İş Merkezi No: 1/A Şişli, İstanbul
+90212 280 00 28


Peakment Digital SEO AjansıPeakment Digital
2014 yılından beri İstanbul’da hizmet veriyorlar. Google reklam, SEO ve Dönüşüm optimizasyonu hizmetleri mevcut.
Kavacık Mah, Özbek Sok. No:10 Me Plaza Kat:4 Beykoz, İstanbul
0850 346 63 25


SEO Ajansları

İzmir SEO Ajansı

EgegenEgegen
2000’li yıllarında İzmir’de faaliyetlerine başlayan egegen İzmir’in öncü dijital ajanslarından birisidir. SEO, SEM, banner tasarım, web tasarım, mobil uygulama geliştirme kategorilerinde Serdar Ceylan liderliğinde hizmet veriyor.
Adres: 184 Sk. N: 60 K: 2 D: 3 35040 Bornova/İzmir
Telefon: 0532 111 7 436 – 444 7 436

Ankara SEO Ajansları

ReknovaReknova
Ankara’da hizmet veren ajanslardan birisidir. Site açıklamaları şu şekilde: Sertifikalı Google AdWords ile de ilgilenmektedirler. Sitelerinden hemen bir teklif alabilirsiniz.

Mustafa Kemal Mahallesi 2119. Sokak 9/2 06530 Çankaya / Ankara
+90 0312 466 51 20

Kocaeli SEO Ajansları

Google’da Kocaeli SEO diye aratıldığı zaman bir çok ajansın sanki İzmit’te yer alıyormuş gibi spam yaptığına şahit olduk. Bu nedenle siz değerli ziyaretçilerimize gerçek bir içerik verme görevi hissettik. İçeriğimizde Kocaeli merkezli şirketler yer alıyor. Not: Şirketlerin hiçbirini tanımıyoruz ve referans değiliz.

CoderFunny
Web Tasarım, E-ticaret danışmanlığı ve SEO konularında hizmet vermektedir. 7-24 destek ile müşterilerine destek olmaktadırlar. Fiyat aralıkları sitelerinden gördüğümüz kadarıyla 150 ve 500 TL arasında değişmektedir.
Adres: Ömerağa Mah. Belsa Plaza İş Merkezi – Kat:1 No:108 – Kocaeli / İzmit
Telefon: 0(537) 283 73 53

SEOWEBAjans
Sitelerinden incelediğimiz kadarıyla genel olarak SEO paketi satışı yapmaktadırlar. Ayrıca web tasarım paketleriyle hazır yazılımlar satmaktadırlar.
Adres: KOCAELİ / DARICA / TÜRKİYE
Telefon: 0850 304 85 56

Demirbaş Ajans
SEO, SEM ve Site Analiz hizmeti veriyorlar. Diğer tüm İzmit ajansları gibi Web Tasarım hizmeti de mevcut görünüyor.
Adres: Kazım Karabekir Mahallesi istasyon caddesi No : 419 daire 203 Kocaeli/Darıca
Telefon: 0850 304 48 02

Promedyanet
Web Tasarım, Grafik Tasarım, Video Prodüksiyon ve SEO çalışmaları kategorilerinde 8 kişilik ekiple hizmet veren Promedyanet dijital bir ajanstır.
Adres: Kemalpaşa Mah. Eski Ptt Cad. Demirsoy İşh. Kat: 1 D: 17 İzmit Kocaeli
Telefon: 0 262 321 20 38

Gaziantep SEO Ajansları

SEO ON6
Anatolmedia 2000 yılından beri Gaziantep’te dijital alanda hizmet veriyor. Özellikle kurumsal kimlik ve dijital pazarlama konusunda Antep için çok iyi referanslar elde edilmiş.
Adres: Budak Mahallesi, Gazimuhtarpaşa Bulvarı Yasem İş Merkezi 8. Kat 801, 27470 Şehitkamil/Gaziantep
Telefon: 0342 266 00 15
Eflatunweb
Estetik tasarımlı, mobil uyumlu web siteleri elde ederek, arama motoru optimizasyonu ve google adwords reklamcılığı konusunda çalışan şirketlerden biri. 2005 yılında Gaziantep’te kuruldu.
Adres: Alleben Mahallesi Atatürk Bulvarı Şair Nebi Sk. Durucu Rezidans Kat:2 No:9 27100 Şahinbey/Gaziantep
Telefon: 0342 220 50 23

Antalya SEO Ajansı

Otalya
Antalya’da SEO ve web tasarım hizmetleri sunuyor. Web sitelerinde göründüğü kadarıyla 12 yılda bir çok referans elde edilmiş. OTALYA Yazılım & İnternet Hizmetleri ile iletişim kurmak için alttaki adresi veya telefonu kullanabilirsiniz.
Adres: Çaybaşı Mah. Burhanettin Onat Cad. 1353 Sk. Köşem Apt. No:2 Kat:1 D:5 Muratpaşa / ANTALYA
Telefon: 0242 321 92 82

Bursa SEO Ajansı

SEO ON6
SEO BURSA HİZMETİ kapsamında, arama motoru optimizasyonu, responsive web tasarımı, e-ticaret sitesi ve uygulamaları, sosyal medya danışmanlığı, kurumsal kimlik ve markalaşma süreci danışmanlığı, firma tanıtım videosu, logo ve banner tasarımları, google adworks ve sosyal medya reklamları danışmanlığı konularında, alanında profosyonel, bilgili ve tecrübeli bir çok referansa sahip, serbest çalışma(frealance) biçimini tercih eden uzmanlardan oluşan, proje bazlı ekip çalışmasını benimsemiş, bir hizmet plartformu.
Adres: Altınşehir Mah.Acarsoy Sitesi, Nilüfer, Bursa/Türkiye
Telefon: 0(537) 333 02 02

Diğer Dijital Pazarlama Ajansları Listesi

 • Hype
 • Crm Medya
 • Destex Digital
 • Karbonat
 • GroupM
 • PoligonInteractive
 • Digitouch
 • Digital Partners
 • Emboodo
 • Brands&Clicks
 • Stradiji
 • YUP Digital
 • Rhino Runner
 • Setup34
 • Stratejik SEO
 • Gri Creative
 • Hostamedia
 • Bigbang Digital
 • Buzul Teknoloji
 • Mobitek
 • Metrics34
 • Clicks’us Digital
 • Taximpro
 • Probilsis
 • Grimor
 • Profaj
 • Look Türkiye
 • Dantatsu
5 (100%) 2 oy[lar]
Kategori:SEO

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir