30.000 TL’ye En Fazla Faiz Veren Bankalar

Finans

İçindekiler

Birikmiş parasını faiz oranı yardımıyla kıymetini koruyarak saklamak isteyen bireylerin, bu mevzuda dikkatli olması ihtiyaç duyulan en mühim husus bankaların mevduata verdikleri faiz oranlarıdır.

Mudi, hesabının bulunmuş olduğu banka öteki kurumlardan daha çok faiz oranı veriyorsa sadece bu sayede aynı vade sayısında daha çok getiri elde edebilir. Dolayısıyla aynı vadeye yatırılmış olan mevduatlarda, faiz oranı yüksek olan bankanın hesap sahipleri daha oldukça kazanç elde etmiş olur.

Bundan dolayı bankaların sunmuş olduğu mevduat faizlerini detaylı bir halde çözümleme etmek isteyenler için 30.000 TL’ye en oldukça faiz veren bankaları inceleyerek listeledik.

30 bin TL aylık ne kadar faiz getirir?

30000 TL aylık ne kadar faiz getirir sorusuna hep beraber yanıt arayalım. Aşağıda bazı bankaların vadeli hesap faiz oranları ve bilgileri bulunmaktadır. 30 bin tl aylık faiz getirisi dönem dönem değişebilmektedir. Bu değişmenin sebebi global ve mahalli ekonomiye dayanmaktadır.

ING Bank E-Turuncu Hesap Faiz Oranları

Vadeli mevduat hesap türü günümüzün en oldukça kazandıran para değerlendirme çeşitlerinden biri olduğundan 30.000 TL birikiminizi ING Bank e-Turuncu hesaba yatırarak getiri elde edebilirsiniz. Peki, bu gelir ne kadar olabilir?

ING Bank 30,000 TL Aylık Faiz Getirisi Hesaplama

Aylık Faiz Oranı: %11

Mevduat Süresi: 30 Gün

Net Kazanç: 231,39 ₺

Fibabanka Hesap Faiz Oranları

Birikimlerinizi mevduata yatırmak istediğinizde Odeabank, güncel piyasa koşullarına gore paranızın miktarına bakarak faiz kazandırmaktadır. 4.000-50.000 lira arasındaki mevduatlara yüzde 19 faiz oranı uygulamaktadır.

Odeabank 30,000 TL Aylık Faiz Getirisi Hesaplama

Aylık Faiz Oranı: %11

Mevduat Süresi: 32 Gün

Net Kazanç: 231,39 ₺

Akbank Direkt Özgür Hesap Faiz Oranları

Vadeli mevduat hesabının işleyiş mantığı ile birikmiş paranızın kenarda durarak kıymet kaybetmesini istemiyorsanız, Akbank Direkt Özgür açtırabilir ve birikimlerinizi güncel faiz oranları üstünden hesabınızda koruyabilirsiniz.

Söz mevzusu faiz oranı bankanın 3 ay süre ile geçerli tanışma faizi olduğundan bu süre sonunda Akbank’ın mevduat hesaplarına uyguladığı güncel faiz oranı ile kazanmaya devam edebilirsiniz.

Akbank 30,000 TL Aylık Faiz Getirisi Hesaplama

Aylık Faiz Oranı: %7,5

Mevduat Süresi: 31 Gün

Net Kazanç: 157,61 TL

DenizBank İnternet Şube Mevduat Hesabı Faiz Oranları

İhtiyaçlarınıza paralel olarak belirleyeceğiniz mevduat tutarını DeizBank web şube mevduat hesabına yatırarak, vade bitimine kadar paranızın piyasa hareketlerinden etkilenmemesini sağlayabilirsiniz.

Bankanın bu hesap türü ile müşterilerine sağlamış olduğu avantajları ve kamu kurumları benzer biçimde birimler için TL hesaplarına uyguladığı faiz oranlarını Ziraat Bankası resmi internet sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası 30,000 TL Aylık Faiz Getirisi Hesaplama

Aylık Faiz Oranı: %9,25

Mevduat Süresi: 32 Gün

Net Kazanç:194,50 TL

Yapı Kredi E-Mevduat Faiz Oranları

Yapı Kredi e-mevduat faiz oranlarından yararlanarak birikmiş toplu paranızın, belirli bir vade içinde değerlenmesini sağlayabilirsiniz. Vadenin ne kadar seçilmesi mevzusu, tamamen kişinin elde etmek istediği getiriye gore değişmektedir.

Yapı Kredi 30,000 TL Aylık Faiz Getirisi Hesaplama

Aylık Faiz Oranı: %9,75

Mevduat Süresi: 30 Gün

Net Kazanç: 204,35 TL

Vakıfbank E-Mevduat Faiz Oranları

Bankaların mevduatlara verdikleri faiz oranlarını iyice çözümleme ederek, 30.000 TL’ye en oldukça faiz veren bankayı bulmak isteyenler için güncel Vakıfbank e-mevduat faiz oranlarını ve hesaplamasını açıklayalım. Bu bankanın sunmuş olduğu faiz oranları paranızı ne kadar süreyle hesapta tutacağınıza gore oldukça fazla değişkenlik göstermektedir.

Vakıfbank 30,000 TL Aylık Faiz Getirisi Hesaplama

Aylık Faiz Oranı: %6,50

Mevduat Süresi: 30 Gün

Net Kazanç: 136,23 TL

Enpara.com Faiz Oranları

Değişik değişik vadeli mevduat ürünü sunan bankaların başlangıcında Enpara.com gelmektedir. Bankanın hesabın açılışındaki para birimine gore kazandırdığı faiz oranları değişkenlik göstermektedir. Enpara.com’un para birimine gore hesap açılışlarında uyguladığı faiz oranları ve 30.000 TL’ye verilecek olan net kazanç hesaplamaları şu şekildedir:

Enpara 30,000 TL Aylık Faiz Getirisi Hesaplama

Aylık Faiz Oranı: %6,25

Mevduat Süresi: 30 Gün

Net Kazanç: 187,5 TL

 

Sayfa Puanı
Bu sayfayı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir